Memleket tadında lezzetler

Ödeme ve Teslimat Politikamız

Ödeme
 1. Sitemizden vermiş olduğunuz sipaişinize ait ödemenizi Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) olarak hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabileceğiniz gibi, ayrıca sipariş esnasında anlaşmalı kurumumuz olan netodeme.com üzerinden kredi kartı ile de ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 2. Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş İptali

 1. Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Rengarenk Ev Yemekleri üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza havale/eft olarak ve/veya netodeme.com yönetimine bildirerek kredi kartınıza iade edilmesini sağlayacaktır.
 2. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
Teslimat 
 1. Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Hazırlanması veya temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size ayrıca bilgi verilecektir.
 2. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
 3. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Zile/Tokat merkezli firmamızdan ürünler anlaşmalı kargo firmamızla adresinize gönderilecektir. Siparişleriniz onaylanıp hazırlık/tedarik süreci sonrası en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
 4. Firmamıza danışarak değişik teslimat şartları(farklı kargo, elden teslim vb.) konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
Ödeme Takibi 
 1. Sistemimiz herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
 2. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
 3. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
Lütfen dikkat ediniz!
 1. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
 2. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
 3. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı firmamız ile görüşerek en kısa zamanda tarafımıza bildiriniz.
 4. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.